Projektid, mida oleme toetanud

SPA&SPORT CUP 2019 ehk lahtised karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, mis on mõeldud algajatele võistlejatele, kes on alles oma lavadebüüti tegemas. Võistlused toimusid 2019. a kevadel, 6. aprillil Pärnus, Tervis ravispaahotellis.
Seal võistlesid noored, juuniorid ja täiskasvanud erinevates võistluskategooriates – bikiinifitness, rannafitness, kulturism, klassikaline kulturism, bodyfitness.
Lisaks toimus ka  lastefitnessi Eesti karikavõistlus, kus võistlesid lapsed erinevates vanusekategooriates.
NUTTYBITE aitas täita auhinnakotid iga kategooria esikolmikule!

Nuttybite toetas Keila Crosspoweri esimesi võistlusi, mis toimusid 18.mai Keila staadionil.

Crosspower Klubi tegutseb Keila linnas. Mille tegevus hõlmab raskejõustikut/jõutreeningut ehk oma võimetele vastavat maksimaalset jõupingutust, mis on kombineeritud vastupidavustreeninguga.

TEEME KOOS!

TIIM NUTTYBITE

Christin-Amani Kiivikas

CHRISTIN-AMANI KIIVIKAS

“Mina olen 18-aastane Tallinnast pärit neiu, kes hetkel õpib gümnaasiumis 11. klassis. Iga päevaselt tegelen ma võistlusspordiga, milleks on bikiinifitness. Suuremad saavutused sealt on Eesti Meister Juuniorite Bikiinifitnessi kategoorias. Juuniorite Maaailma Meistrivõistlustel 5.koht Lisaks sellele pean oma elustiili blogi ning kajastan oma tegemisi sotsiaalmeedias. Minu motoks on “Kõik on võimalik”
Jürgen Külm, meie tiimi liige

JÜRGEN KÜLM

“Olen 21-aastane Võrust pärit pikamaajooksja. Olen Eesti meister poolmaratonis juunioride ja noorsoo seas. Õpin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tervisedendust. Lisaks jooksmisele on minu hobideks kokkamine, ujumine, blogimine, ning jalgrattaga sõitmine. Pean väga oluliseks tervislikku toitumist ning aktiivset eluviisi.”